Steg Entreprenør AS

Steg Entreprenør AS kan vise til lang fartstid og stor erfaring innen NoDig-metoder og anleggsvirksomhet.

Våre mål
Steg Entreprenør AS skal være under kontinuerlig utvikling og ligge i forkant i vår bransje. Vi skal utvikle vår kompetanse til en faglig sterk, løsningsorientert og effektiv bedrift. Våre kunder skal oppleve en fleksibel, smidig organisasjon hvor oppdragsgiver er i fokus.

Lang erfaring og fagkunnskap fra et bredt spekter gir oss gjennomføringskraft. Vår ledelse skal alltid føle nærhet til våre prosjekter!

Vi samarbeider med

Ansatte

Nils Skretteberg Daglig leder 97 99 89 60 nils@steg.no
Kristian Sandum Prosjektleder 97 99 89 50 kristian@steg.no
Roger Trøsviken Anleggsleder 400 59 600 roger.trosviken@steg.no
Espen Glømme Prosjektleder 92 28 43 83 espen@steg.no
Håvar Fætten Prosjektleder 915 96 272 havar@steg.no
Sondre Dammen Anleggsleder 979 98 949 sondre@steg.no
Ingvild Aaserud HMSK-leder 995 11 588 ingvild@steg.no
Irene Ødegaard Sekretær 32 78 36 06 irene.odegarard@steg.no
Jarle Halkinrud Transportleder 459 00 739 jarle@steg.no